Hızlı Erişim


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir


RESS Hakkında


HAKKIMIZDA

Küreselleşmenin ivme/hız kazandığı bir süreçten geçiyoruz. Bu kıtaların ve ülkelerin sınırlarının kalktığı bir süreç. Yurt dışında yaşanan bilimsel gelişmeler bilgiye erişimin her geçen gün önemini arttırıyor.

Bu nedenle uluslararası kanaat ve tatmini ilk basamak olarak görmekteyiz.

RESSJOURNAL, (Route Education and Social Science Journal ) 2014’te yayın hayatına başlamış, uluslararası hakemli, bilimsel ve elektronik bir dergidir.

Dergimizde konusunda başarılı olmuş, tanınmış bilim insanları, uzman oldukları disiplinlerde özel sayı çıkarabilmektedir. Bu şekilde o disipline ait başvuru kaynağı misafir editör eliyle sağlanmaktadır.

Dergimiz, nitelikli araştırmaların uluslararası vizyon ve misyona bağlantısını sağlamak amacıyla kurulmuş bir dergidir.

Dergimiz, yılda 12 defa  düzenli olarak çıkacak olan bir dergidir. Normal sayıların yanında özel sayılar çıkarmayı da hedeflemektedir.

Dergimizin yayın etiği gereği yayınlanacak makaleler; sosyal ve eğitim ilimlerinin her alanı ile ilgili daha önce hiçbir yerde yayımlanmamış kuramsal veya uygulamalı özgün makaleler olmalıdır. Ayrıca her sayıda derleme, çeviri ve kitap tanıtımına da yer verilir.

 


Gelişmiş Arama


Duyurular

  Duyurular

   

  Değerli Bilim İnsanları,

  Dergimizin sponsorluğunu  yaptığı "BABİR CONGRESS"; 24-25-26 Mart 2020 tarihlerinde Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile EKG-BABIR ev sahipliğinde Insani Bilimler -4 Sempozyumu Ankara Anadolu Termal Esenboğa Otel'de gerçekleştirilecektir. 

  www.babir.org

  Dergimiz, yılda 12 defa  düzenli olarak yayınlanmaktadır. 

  Değerli Bilim İnsanları,

  RessJournal'un 5/14 aralık sayısı yayınlamıştır. Ocak 2019 sayısı için nitelikli çalışmalarınızı bekler, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

   

   Adres :Kemalpaşa Cd Arıtman Apt K.1 N.1 Antakya / HATAY
Telefon : Faks :
Eposta :ressjournal@gmail.com

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri